Asistent/ka prodeje
TURBO PIZZA, s.r.o.
Kolín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : Prágr Lukáš, tel. : použijte odpovědní formulář,e-mail : použijte odpovědní formulářOblíbená pobočka v Kolíně se rozšiřuje a přijme do svých řad asistenta / ku prodeje.

Náplň práce : Obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu.Požadujeme : Zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost.

 • Nabízíme : Práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po celé ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.Pracovní doba : 10 -18 hod.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost