Inženýři elektronici projektanti
Pila MSK, a.s.
Velké Karlovice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

ELEKTROINŽENÝŘI ELEKTRONICI PROJEKTANTIPožadujeme : VŠ - elektrotechnická, znalosti tvorby elektrotechnické dokumentace, znalost MS Office, znalost problematiky PLC automatů, znalost elektrických pohonů, řidičský průkaz sk.

B, schopnost samostatného rozhodování a týmové spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, vyhláška 50 / 1978 Sb. 6, 7, 10 výhodou, výhodou NJ nebo AJ.

Náplň práce : zpracování komplexní projektové elektro-dokumentace pro dřevoobráběcí stroje a zařízení, vytváření analytické dokumentace SW a HW aplikací, vývoj, vytypování, návrhy nových řešení, ladění a koordinace HW i SW, tvorba programů na všech typech vyráběných strojů, realizace všech strojů po elektrické stránce, tvorba veškerých elektro a pneu-schémat, tvorba kopletní dokumentace k výrobě strojů, podpora při realizaci zakázek.

Nabízíme : služební notebook, mobilní telefon, stravenkyPrvní kontakt : emailem : použijte odpovědní formulář poštouOv. : 12.5.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost