REFERENT NÁKUPU (m/ž)- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
ADECCO spol. s r.o.
Jihočeský kraj, České Budějovice
před 19 hodinami
source : Inwork.cz

Informace

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Č. Budějovicích hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici "referent nákupu".

Pracovní náplň

Nákup dílů a materiálu na výrobu svítidel veřejného osvětlení.

Komunikace s dodavateli.

Co od vás očekáváme

SŠ vzdělání nejlépe technického směru

Nutná znalost AJ nebo NJ

Orientace v technických výkresech, technické myšlení, komunikativnost, samostatnost.

ŘP sk. B - aktivní řidič!

25 dní dovolené

Nástupní plat cca 30 000,00Kč - mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe při osobním pohovoru

Hlavní pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vhodné i pro absolventy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.