Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : U nemocnice č.p. 499 / 2, Nové Město, 128 00 Praha 28KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Toušková Kateřina, e-mail : Katerina.

Touskova vfn.czPožadujeme : " Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 96 / 2004 Sb" Uživatelskou znalost práce s PC" Aktivní přístup k práci a zodpovědnost" Schopnost pracovat samostatně i v týmu" Flexibilitu a chuť učit se novému" Morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)Zaměstnanecké výhody : Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy" Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu" Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů " Aktivní podpora studia" 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.

Příspěvek na stravování" Další zaměstnanecké benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost