Fyzioterapeuti
Mělnická zdravotní, a.s.
Mělník
před 4 dny
source : Hitprace

Požadujeme : odbornou způsobilost dle zákona 96 / 2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou, nadstandardní přístup ke klientům / pacientům, ochotu podílet se na prestiži pracoviště, radost z práce, úsměv na tváři a příjemné vystupování.

Odpovědnost, spolehlivost.Vhodné i pro absolventy.Nabízíme : pestrou, variabilní práci na plný úvazek v jednosměnném lůžkových oddělení a ambulancí, působením ve stabilní, úspěšné, solventní a ambiciózní mezinárodní společnosti, která ve světě i v ČR stále roste a rozšiřuje své aktivity.

Pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení. Příspěvek na zapracování ve výši 10.000 Kč, týden dovolené navíc.

Možnost dalšího vzdělávání s finanční podporou zaměstnavatele. Zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu, skvělou dostupnost z Prahy (35 minut), možnost ubytování, možnost zahraničních stáží v programu Mednet International.

Kontakt : POUZE PÍSEMNĚ na e-mail personalistika nemocnicemelnik.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost