SKLADNÍK/SKLADNICE - EXPEDICE, ZÁKAZNICKÁ PÉČE
Extradeon s.r.o.
Opava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

KO : Širučková Petra, tel. : 737 127 844, email : invoice extradeon.comJaké znalosti a dovednosti byste měli mít : - Máte ukončené min.

SŠ vzdělání.- Máte dobrou znalost práce s PC (MS Office, program Pohoda výhodou).- Jste zodpovědný / á, flexibilní, samostatný / á a máte chuť učit se novým věcem.

 • Jste týmový hráč a umíte jednat s lidmi.- Je pro Vás motivující zvyšující pracovní nasazení a výkon.- Jste rozhodný / á a spolehlivý / á a máte smysl pro pořádek.
 • Uvažujete selským rozumem?- Umíte zvládat stresové situace a rozvrhnout si priority a denní plán.Výhodou bude, pokud budete umět : - Účetní systém Pohoda, excel tabulky a vzorce, logické myšlení.

 • Umíte psát / číst AJ.Co vám můžeme nabídnout : - Jde o pozici klíčového zaměstnance, který s vedením společnosti bude rozšiřovat sortiment produktů a zároveň se starat o provoz eshopů.
 • možnost seberealizace a vítáme nové nápady, které povedou k vyššímu prodejiCo vás čeká : - Vyřizování objednávek pro dané eshopy.
 • Kompletní příjem zboží, expedice, dobropisy a jiné.- Dohled nad skladem. - Denní práce se zákazníky - telefonní konzultace, denní kontakt s dodavateli a dopravci.
 • Fakturace zboží a služeb, spolupráce s dodavateli.- Perfektní znalost sortimentu po zapracování- umět poradit na help lince.
 • Základy účetních operací v systému POHODA.- Vyřizování mailů a dotazů klientů v CZ, AJ a také v PL jazyce.- Balení a expedice objednávek do 30 kg, inventura jednou měsíčně.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost