TESTER V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 9 dny

Jsi absolventem VŠ v oboru elektro? Chceš stát u zrodu nových technologií, které se budou využívat v automobilech nové generace?

Rád bys pracoval v dynamicky se rozvíjející firmě, která si váží svých zaměstnanců? Tak se chop této příležitosti a pošli mi svůj životopis! Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka na pozici : TESTER V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Testování elektroniky
  • Podporování vývoje
  • Spolupráce s partnery
  • Tvorba reportů
  • Účast na testování v zahraničí
  • Co požadujeme?

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro auta a jejich elektroniku
  • Umění komunikovat a řešit problémy
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí dynamické společnosti
  • Profesní i osobnostní růst
  • Moderní pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Požádat