PRŮVODCI VÝROBOU
RAUTIS, a.s.
Poniklá, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Firma Rautis, a.s., výrobce perličkových vánočních ozdob, Poniklá hledá posily do firemní prodejny - brigádníky na víkendy, státní svátky a prázdniny.

Náplň práce : provádění exkurzí po výrobních prostorách firmy a lektorování v naší kreativní dílně hledáme odpovědné a šikovné lidi, kteří se nebojí vystupovat před lidmiPracovní doba je od 8 : 30 do 17 hodin, brigády probíhají o víkendech, státních svátcích a prázdninách.

Zapojit se je možné ihned. Množství brigád po domluvě podle Vašich možností. Místem výkonu práce je Poniklá. Nabízíme dobré ohodnocení, naučíte se unikátní řemeslo, získáte zkušenosti s lektorskou činností a prací v týmu.

Podrobnější informace rád poskytne Marek Kulhavý - telefon použijte odpovědní formulář. V případě zájmu o brigádu nás prosím kontaktujte e-mailem na použijte odpovědní formulář a dohodneme si termín osobního setkání.