Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Clarity Products s.r.o.
Kadaň
před 1 dnem
source : Hitprace

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 734 551 385 v době Po - Pa od 8,00 - 11,00 hod.

životopis s sebou)Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 734 551 385 nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail : jakub.

mohl gmail.comMísto výkonu práce - KadaňNáplň práce - obsluha laboratorních zařízení, manuální doplňování granulovaného botanického materiálu ze skladu do přístrojů, vedení evidence skladových a produktových zásobPožadujeme - znalost Aj (přístroje i materiál z USA), praxe v botanickém prostředí (práce s botanickým materiálem), zkušenosti s destilací výhodou, znalost práce s přístroji Genevac, Labfors a Buchi R300 velkou výhodou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost