SPRÁVCE /SPRÁVCOVÁ BUDOV
Život bez bariér, z.ú.
Nová Paka, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Přijmeme správce budov. Náplní práce je dohled nad provozem zařízení Sociálních služeb a Chráněné dílny. Drobné opravy, zajištění údržby interiéru.

Preferujeme zaměstnávání invalidních zaměstnancůPracovní pozice je vhodná pro zdravé i invalidní uchazečeDále požadujeme : o výpis z rejstříku trestůo komunikační dovednostio odolnost vůči stresu o pozitivní vztah k osobám se zdravotním postiženímo řidičský průkaz sk.

B Nástup : 1.9.2022 nebo dohodou Typ pracovního úvazku : plný, případně zkrácenýNástupní plat dle zkušeností a odborností - pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitouVáš životopis spolu s dalšími informacemi zasílejte na emailovou adresu : jitka.

fucikova zbb.czVýhody : - kromě finančního ohodnocení nabízíme příspěvek na dopravu do / ze zaměstnání, - zaměstnanci mohou využít také sociální služby poskytované organizací (pro sebe i své blízké) - odborné sociální poradenství, sociální rehabilitace, denní stacionář, půjčovna kompenzačních pomůcek.

Pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost