MANAŽER/-KA REALIZACE PROJEKTŮ
STEFAN Engineering s.r.o.
Horní Jiřetín
před 6 dny
source : Hitprace

MANAŽER / -KA REALIZACE PROJEKTŮPOŽADUJEME : - Úplné střední odborné vzdělání nebo SŠ / VŠ- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici- Znalost práce na PC (MS Office, internet, E-mail)- Znalost stavebních výkresů a technické dokumentace- Organizační dovednosti- Samostatnost- Časová flexibilita a ochota cestovat- Komunikativnost a schopnost reprezentovat zaměstnavatele- Loajalita k zaměstnavateli- Řidičský průkaz skupiny BZaměstnanecké výhody : mobilní telefon, služební automobil, notebook, stravenky, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění po zkušební doběHLÁSIT SE : Trojanová Lenka, tel.

602 120 153, e-mail : asistentka stefan-engineering.cztelefonicky + e-mailem zaslat životopis, osobně na adrese Horská 165, Horní Jiřetín

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost