Java Architect - Tech Leader
Cleverlance
Praha
před 6 dny

Popis pozice

Do našeho týmu v Praze, zabývajícího se bankovními aplikacemi a portály, hledáme týmového kolegu / kolegyni - zkušené vývojáře / architekty.

Technologického leadera, který se dokáže pohybovat v bankovním prostředí, pochopí souvislosti mezi jednotlivými systémy a pomůže řídit nový vývoj či redesign, včetně koordinace svěřeného týmu vývojářů.

Nabízíme Vám práci na nejnovějších technologiích a CI / CD nástrojích.

CO VÁS ČEKÁ? Náplň práce

  • budete navrhovat a řešit rozvoj architektury systémů za pomoci vhodných frameworků půjde o komplexní IS složený typicky z několika systémů a integrační platformy;
  • generování konceptuální, logické a fyzické architektury, včetně tvorby systémových dokumentů, technické dokumentace a odhadů rizik
  • budete navrhovat a ověřovat metodiky pro vývoj, deployment a údržbu kódu
  • uvítáme vaši schopnost technicky vést tým a budete mít možnost se podílet vývoji na dodávaného řešení
  • čeká vás odpovědnost za definici rozsahu projektu a spolupráce s obchodníky v presales fázi a následně s projektovým managerem na řízení dodávky
  • budete se podílet na tvorbě nabídek a kalkulací; účastnit se analýz a workshopů
  • CO BYSTE MĚL(A) UMĚT? Požadované zkušenosti

  • být týmovým kolegou / kolegyní, který / á nejen profesními dovednostmi, ale také svým osobnostním profilem zapadne do našeho týmu
  • mít praxi nejméně 5 let s vícevrstvými Java / J2EE projekty v roli vývojáře / architekta
  • navrhnout architekturu systému s využitím stávajících frameworků a nástrojů a obhájit svá rozhodnutí v týmu i u zákazníka
  • zajistit rozvoj a ovládnutí hlavního technologického mainstreamu v týmu vývojářů, koordinovat požadavky napříč systémy od zadání po dodávku, řídit integraci komponent
  • roli seniora ochotně pomáhat i méně zkušeným kolegům a dále je rozvíjet, například metodu code review, konzultací a organizováním workshopů
  • část kapacity věnovat programování pro stanovení koncepčního dělení komponent
  • excelentní znalost Java Spring, Hibernate, unit testing, což jsou základní stavební prvky
  • přispívat k dalšímu rozvoji interního development procesu : Unit testy, Test driven development, continuous integration, GIT (branching, ), deployment proces
  • technologie, které dále uvítáme : Maven / Gradle, WebServices REST / SOAP, SQL ReactJS / Redux. Žádná není nezbytnou podmínkou, pokud nás přesvědčíte o svých praktických zkušenostech s analogickými technologiemi
  • dále je výhodou zkušenost s Teamcity / Jenkins, Linux, IntelliJ Idea, Kibana, Openshift, clusterový provoz / loadbalancing
  • neobejdete se bez vlastností, jako jsou zodpovědnost a zájem vlastnit / dotahovat svěřené úkoly do konce
  • CO NABÍZÍME? Co nabízíme

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • zázemí pro své kontakty a zákazníky, kterým díky Cleverlance dokážete nabídnout kvalitu v oblasti dodávaných služeb a produktů
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, se zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • notebook, auto, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, MultiSport kartu, výuka AJ / NJ / RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)
  • Doplňující informace

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.