JUNIOR OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU
AC Jobs
Přerov
před 3 dny

Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro Vás máme uplatnění.

Mezinárodní výrobní společnost, leader na trhu, hledá pracovníka na pozici : JUNIOR OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU

Pracovní náplň

  • Kompletní zodpovědnost za provoz ohraňovacího lisu obsluha, seřízení, údržba
  • Manipulace s komponenty, polotovary a výrobky
  • Práce ve směnném provozu
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru, popřípadě vyučení v oboru
  • Praxi na CNC strojích
  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Ochotu pracovat na směny
  • Práci na HPP
  • Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Systém firemních benefitů
  • Profesní a další vzdělávání
  • Požádat