Systémoví analytici
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha hl.m., Praha
před 11 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. erika.vrsecka rsm.cz, kontaktní osoba Vršecká ErikaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Zpracování obchodních požadavků do dokumentů / specifikací s vysokým / nízkým technickým designemPříprava balíčků kódů a dokumentace vztahující se k propagaci kódu ve výrobním prostředíPoskytovat konzistentní podpory pro kontinuitu provozuSpráva účtů podpory a analýza základních příčin a jejich rozlišeníPříprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kóduRozsáhlé zkušenosti v různých technologiích společnosti Microsoft, jako jsou ASP.

NET, C#, SQL Server, AngularJS, SharePoint.Pracovní zkušenosti se systémy řízení JIRA, Share point, RemedyZnalost dalších CMS nástrojů, jako je Sitecore atd.

Vynikající schopnosti při ladění a používání kóduSilná komunikace a týmové koordinační dovednostiZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost