údržbář
KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.
Mladá Vožice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Do týmu šikovných údržbářů hledáme kolegu, který se nebojí různorodé mechanické práce a rád přichází s vlastními nápady. Kromě pravidelných denních úkolů Vás čeká pravidelný servis moderních vysokorychlostních strojů, pravidelná údržba a péče o výrobní zařízení, včetně opravy závad, drobná zámečnická práce - oprava / výroba přípravků pro výrobu, zajištění plynulého chodu celého závodu - úzká spolupráce s výrobou.

Požadujeme pečlivost, aktivní přístup k práci, odpovědnost, důslednost, manuální zručnost, ŘP sk. B. Svářečský průkaz + vyhláška č.

50 / 78 Sb. - VÝHODOU.Nabízíme : Věrnostní a stabilizační odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, závodní stravování, perspektiva dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti, vzdělání a školení pro zaměstnance, zajímavá a zodpovědná práce.

Kontakt : osobně, e-mailem, telefonicky (7 : 00 - 15 : 00 hod.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost