Účetní
Traťová strojní společnost, a.s.
Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ostrava1. kontakt e-mailem : kariera tssas.czUpřesňující informace : Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními (interními) předpisy účetní jednotky.

Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.Zajišťování fakturace v účetní jednotce.Účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví (provádění účetních zápisů do účetních knih).

Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků.Zpracování účetních dokladů pro automatizované zpracovávání.

Požadavky : samostatnost, časová flexibilitapečlivostodolnost vůči stresu trestní bezúhonnost Zaměstnanecké výhody : stravenky, odměny za životní a pracovní výročí, 25 dní dovolenéVhodné i pro OZP s maximálně 2.

stupněm invalidity, absolventy.Doba určitá, nástup dle dohody.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost