správce/správkyně informačních a komunikačních technologií oddělení správy informačních systémů odboru informatiky
Jihomoravský kraj
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Charakteristika vykonávané práce : Zajišťuje chod a správné funkce počítačových aplikací a procesů zpracování dat v přidělené oblasti, podílí se na systémové činnosti v oblasti zavádění a aplikace systémů výpočetní techniky, seznamuje uživatele s provedenými aktualizacemi a změnami, podílí se na řešení aplikačních a bezpečnostních incidentů, analyzuje a zpracovává požadavky uživatelů, navrhuje změny a podílí se na realizaci záměrů odboru informatiky.

Kontaktní pracovník : Ing. Miroslav Vacula, vedoucí odboru informatiky, tel. 541 658 841Mgr. Martina Kučerová, Mgr. Gabriela Mátéová oddělení personálních věcí a vzdělávání odboru kancelář ředitele, tel.

541 651 230, 541 651 205Požadujeme : " potřebné vzdělání : vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou" studijní obor : studijní obory technického charakteru zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií" praxe : min.

2 roky v oboru" znalosti oboru : operační systém MS Windows, HW a SW pro provoz sítě, aplikační programy, komunikační prostředí datových sítí, instalace a uživatelské nastavení MS Office, mobilní komunikace, znalost IS ve veřejné správě (ekonomické, kancelářské, portálová řešení - není podmínkou)" rutinní splnění podmínek stanovených 4 zákona č.

312 / 2000 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů" jazykové znalosti : vítány" další požadavky : o schopnost aktivně pracovat v týmuo tvůrčí a analytické myšlenío dobré komunikační a organizační schopnostio schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresuo schopnost řešit problémy, zodpovědnosto slušné chování a vystupovánío ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostío pečlivost, přesnost, preciznost, schopnost koncepční práce.

Nabízíme : " stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou" pět týdnů dovolené, sick days" stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card " zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení " firemní mateřskou školku " jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání" možnost parkování v areálu zaměstnavatele" osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky " stabilní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 8. prosince 2021.

Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu : Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám.

449 / 3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.

Náležitosti přihlášky : jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), telefonní spojení, email, datum a podpis.

 • K přihlášce připojte : " strukturovaný profesní životopis," originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem;
 • pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením." ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

  Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

  Uchazeči, kteří splní požadované předpoklady stanovené v oznámení o výběrovém řízení, budou k účasti ve výběrovém řízení vyzváni.

  Požadované osobní materiály budou, po ukončení výběrového řízení, vráceny zpět na adresu uvedenou uchazečem v přihlášce k výběrovému řízení.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost