PROGRAMÁTOR C++ WINDOWS API
AC Jobs
Praha hl. Město
před 9 dny

Ovládáte na velmi dobré úrovni programovací jazyk C++? Máte zkušenosti s vývojem aplikací s grafickým prostředím? Chcete se podílet na projektech globálního rozsahu, a postavit se tak novým výzvám ve svém oboru?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro stavební průmysl
  • Vývoj nových funkcionalit aplikace
  • Údržba stávajících aplikací a refaktoring
  • Kooperace s ostatními vývojovými týmy
  • Agilní metodika vývoje
  • Co požadujeme?

  • Komerční zkušenost s programovacím jazykem C++
  • VŠ vzdělání nebo relevantní praxi v oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxi s implementací algoritmů
  • Zkušenost s knihovnou MFC / STL výhodou
  • Co nabízíme?

  • Široké možnosti kariérního rozvoje
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Účast na perspektivních projektech
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené a Home Office
  • Místo výkonu zaměstnání : Praha
  • Požádat