Country Manager Slovakia
Amazing Places
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Obyčejně hledáme mlýny, roubenky, kouzelné chalupy, penziony nebo hotely, ale dnes hledáme Slováka! Potřebujeme najít člověka, který je dostatečně kreativní, pracovitý a hladový zvládnout všechna naše kouzelná místa a spolupráce na Slovensku, ideálně s přesahem do marketingu a obchodu.

Hledáme někoho se zkušenostmi s cestovním ruchem a kuráží zvládnout velké množství práce. Pokud máš tah na branku, strategické myšlení, spoustu nápadů, skvělé komunikační schopnosti, zkušenosti s projektovým řízením, pak hledáme právě tebe! Troufneš si být nový / nová parťák / parťačka na pozici Country Manager na Slovensku?

CO BUDEŠ DĚLAT : Reprezentovat a rozvíjet značku Amazing Places na SlovenskuMít na starosti naše slovenské klienty a zákazníky, udržovat s nimi dobré obchodní vztahyHledat nová kouzelná místa, navštěvovat je a společně s pražským týmem rozhodovat o jejich zařazení do Amazing PlacesAktivně se podílet na obchodu při přípravě podkladů, nabídek, obchodních smluv a jejich komunikace směrem k B2B zákazníkůmPracovat s našimi produkty - stávajícími Dárkovými vouchery a nově s Online rezervačním systémemTen dále implementovat u našich partnerů.

Tady bude velkou předností zkušenost s prací s OTA, Channel managery a BE (booking engine) pro hotely a penzionyAktivně pracovat v CRM programech (používáme Basecamp, Raynet, částečně Slack a Trello a nově také s Daktelou) Sledovat trh a jeho vývoj, analyzovat informace o konkurenci s cílem posouvat Amazing Places stále vpředPravidelně připravovat reporty, podílet se na správě administrativní části webuSpolečně s týmem v Praze a Bratislavě tvořit content plan pro SlovenskoMít široké povědomí o influencer marketingu na Slovensku a rozvíjet a udržovat kontakty s osobnostmi, se kterými bychom mohli navázat spolupráciPravidelný kontakt s PR manažerkou na Slovensku

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost