Vedoucí oddělení financí
Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
Praha-Cholupice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : PrahaKontaktní osoba : Jinyang Li, e-mail : použijte odpovědní formulářUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : 1.

Formulování a provádění pracovních plánů oddělení podle ročního plánu pobočky.2. Spolupracování s rozvojovou strategií pobočky, provádění devizových, úvěrových, dluhopisových, derivátových a jiných pokladních obchodů a doplňování ukazatelů výkonnosti, který je přidělen vedením pobočky.

3. Řízení a sledování rizika v rámci tržních limitů, rizika stanovených pobočkou a udržování a zvyšování postavení pobočky na trhu.

4. Vytváření zdrojového kanálu fondu pobočky, získávání finančních prostředků pro rozvoj podnikání pobočky a zajišťování bezpečnost pozice pobočky.

5. Formulování, organizování každodenních prací v oblasti financí.6. Pravidelné předkládání pracovních zpráv a návrhů na rozvoj podnikání pobočky.

7. Dohlížení na pracovníky v oblasti financí, aby se řídili pravidly a předpisy pobočky a předcházeli nehodám.8. Vyhodnocování výkonnosti zaměstnanců v oblasti financí.

9. Vypracovávání zásad správy pro pobočku a oddělení v souladu s řídící politikou ústředí.10. Předkládání pravidelné a nepravidelné zprávy, prohlášení a další dokumentů vedoucímu oddělení.

11. Komunikování s centrálou a domácími a zámořskými pobočkami s cílem podpořit rozvoj pobočky v Praze.12. Vytváření a udržování vztahů s klienty v rámci banky Bank of Communications Co.

Ltd., s jako externími klienty / protistranami;13. Plnění dalších úkolů, které Vám budou přiděleny generálním ředitelem.

Požadované vzdělání : bakalář (hlavní předností je obor finance)Požadované dovednosti : Plynulost v čínštině (ústní i písemná)Preferované dovednosti : - Řízení : Dobré povědomí a schopnost vedení, schopnost organizovat a motivovat podřízené k plnění denních úkolů a ukazatelů výkonnosti- Komunikace : Dobré komunikační dovednosti pro vytváření dobrých vztahů se zákazníky a kolegy- Psaní : Schopnost psát zprávu a další dokumenty s kancelářským softwarem MS- Profesní znalosti : Dobré znalosti o produktech a rizicích devizového trhu, úrokového trhu a trhu dluhopisů- Profesní dovednosti : Zručnost v používání Reuters, Bloomberg a dalších informačních systémů a obchodnich systemů pro transakce se státni pokladnou a schopnost rychle se učit provozu jiných systémů- Odolnost : schopnost pracovat pod tlakem a multi-taskingŽivotopisy v čínštině a angličtině posílejte na email : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost