Project manager
Orienta Czech s.r.o.
Plzeň, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Vedení svěřených projektů (zakázek) pro daného zákazníka Řízení projektového týmu (4 lidi kvalita, výroba, logistika a engineering) Účast na vývoji nových typů výrobků od konstrukční a materiálové přípravy po start sériové výroby Pravidelná komunikace se zákazníky Občasné služební cesty za zákazníky Dohled na stav projektu, termínů apod.

Požadujeme : SŠ / VŠ technického směru Prokazatelná praxe z projektového řízení či procesního managementu Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ Zkušenosti z automotive velkou výhodou Schopnost vést tým lidí Technické povědomí Znalost MS Office, MS Project Nabízíme : Práce v mezinárodní, rozvíjející se společnosti 5 týdnů dovolené Velmi dobré možnosti pro další profesní a kariérní růst Jazykové kurzy Odpovídající ohodnocení Příspěvky na dopravu, stravování, sport aj.

Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost