EKONOM (AJ)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Máte již zkušenosti s ekonomickým řízením a rádi byste se stali součást mezinárodní firmy a více se věnovali controllingu, finančnímu plánování?

Potřebujeme aktivní angličtinu (min. B2) a výhodou je k tomu němčina. Zajímavá mzda a benefity, možnost home office 2 dny v týdnu.

CO BUDETE DĚLAT? Zodpovídat za ekonomické řízení servisního centra Finanční plánování, reporting a forecasting Schvalovat nákupní žádanky Provádět controlling majetku Nastavovat interní fakturace Spravovat servisní smlouvy Vytvářet a spravovat KPI s Pracovat v SAP FI / CONabízíme : Práci v příjemném pracovním prostředí Zajímavou mzdu s každoročním navýšením Jeden plat ročně navíc 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Práci na částečný home office Možnost zkráceného úvazku 2 týdny zaškolení v Německu Kafeterie (500 Kč / měsíc), stravenky Možnost kariérně růst Odborné a jazykové vzdělávání Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost