Manažer/ka týmu realitních makléřů
Lucie Leitnerová
Praha-Záběhlice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Už víš, co chceš? Přidej se k nám na cestu, která má budoucnost a smysl. V Bidli pomáháme klientům plnit sny o vlastním bydlení.

Komplikovaný proces měníme v plynulý, jednoduchý a úsporný proces na míru klientům. KDO K NÁM ZAPADNE? Přirozený lídr s orientací na cíl - umíš vést a motivovat lidi, práce s lidmi Tě bavÍ a míříš na cíl.

Týmový člověk - náš úspěch je v soudržnosti týmu. Ty ho povedeš a bez týmové práce to nepůjde. Obchodník duší i srdcem - nadšení pro obchod nezapřeš a přirozeně Ti to jde.

Komunikativní profesionál - budeš reprezentovat a s lidmi komunikuješ na úrovni a s radostíEfektivní člověk - nedělá Ti problém pracovat ve svižném tempu Zvídavec se zájmem o neustálý profesní rozvoj a vzdělávání CO BYS MĚL / A UMĚT?

Pracovat s lidmi & počítačem (MS Office, naše CRM )Zkušenosti z obchodu a orientovat se na realitním trhu Zkušenosti na pozici realitního makléře - pokud tuto zkušenost nemáš a jinak nás přesvědčíš, čekalo by Tě po nástupu kolečko , kde by sis práci realitního makléře vyzkoušel / aManažerské dovednosti nebo zkušenosti s vedením / koordinací týmu se Ti budou hodit CO TĚ NA TÉTO POZICI ČEKÁ?

Postaráš se o tým, jeho vedení a rozvoj vč. vzdělávání, budeš své lidi posouvat k úspěchůmBudeš rozvíjet obchodní aktivity, akvizice a plnění obchodních cílů bude denním chlebem Budeš přinášet návrhy na inovace a zavádět nové produkty Nabízíme : CO TI NABÍDNEME?

 • Prostor pro seberealizaci a možnost organizace času podle sebe✔ Přátelské a dynamické pracovní prostředí, firemní akce a podporu ostatních kolegů ✔ Interní vzdělávací a rozvojový program, bezplatná realitní akademie, výuka cizích jazyků✔ Provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli, firemní akcie✔ Nadstandardní finanční ohodnocení (podle seniority si vyděláš od 100 000 Kč výš)✔ Snídaně v kanceláři zdarma✔ Wellness zónu - fitko i solárko zdarma nebo zvýhodněné masáže✔ Výhodné mobilní tarify, elektroniku, příspěvky na auto, pořádáme dětské táboryVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost