Řidič / řidička nákladního automobilu
ARTAX doprava spedice s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8 : 00 do 17 : 00 hod. nebo e-mailem použijte odpovědní formulář- řidičský průkaz sk. C + E- profesní průkaz výhodou- mzda včetně diet v rozmezí 35.

000 - 40.000 Kč podle ujetých km a destinace ( možnost výběru a konkrétní dohody) - jednotlivé destinace : D, B, NL, IT ( průměr najetých km v měsíci : 10.

000 ) - speciální destinace : CZ-GB-CZ ( pravidelné přepravy, průměr najetých km v měsíci : 10.000-12.000 ) - možnost kombinace přeprav s vnitrem, kvůli víkendu a volnu - vozidla VOLVO a plachtový návěs ( EURO 6 - nová ), vrací se vždy na firmu- pravidelný servis soupravy - prémie a roční bonusy, individuální přístup k zaměstnanci- vlastní zázemí firemního areálu, více jak 30-titi letá zkušenost.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost