PLANT MANAGER
AC Jobs
Blansko
před 10 hodinami

Jste komunikativní typ člověka, který je důsledný a umí naslouchat? Jste zvyklí využívat angličtinu na denní bázi? Disponujete praxí min.

5 let na obdobné pozici z výrobní mezinárodní společnosti? Máte zkušenost se štíhlou výrobou? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost působící na Boskovicku hledá novou posilu do týmu a to na pozici : PLANT MANAGER -

BOSKOVICKO (zajímavé finanční ohodnocení!)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní řízení závodu, vyjma oddělení financí a controllingu
  • rozvoj a implementace výrobní strategie
  • vedení a motivace cca 83 pracovníků
  • zvyšování výrobní kapacity a efektivity
  • občasné cestování dle potřeby do zahraničí
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici z nadnárodní výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenost z automotive oblasti - výhodou
  • praxi v Lean managementu (zavádění štíhlé výroby, 5S, Kaizen, aj.)
  • Co nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci v moderních prostorech
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • podílení se na rozvoji společnosti
  • ideální termín nástupu : dle dohody
  • místo výkonu práce : Boskovicko
  • Požádat