Specialista prodeje
DEK a.s.
Cheb
před 1 dnem

Není legrace stát se zaměstnavatelem roku, ale je legrace s námi a hledáme dalšího do party. Manažer prodeje, který začínal přesně jako ty, hledá do týmu svého budoucího nástupce.

Stavebniny DEK rozvíjí svoji síť a my už dnes hledáme talenty které míří na kariéru. Pokud hledáš nové poslání tak začni s námi a staň se hvězdou prodejny na kterou si zákazník rád počká.

Pracovní náplň

  • Pro naše zákazníky budeš parťákem, který jim vždy dobře poradí, prodá a za kterým se vždy budou rádi vracet
  • Spokojení zákazníci budou tvou nejlepší vizitkou
  • Budeš řešit stav skladových zásob, dělat inventury a hlídat hotovost
  • Zkrotíš denní administrativu a veškeré procesy
  • Zamakáš na tom, abys co nejrychleji zapadl / a do zaběhlého týmu
  • Poradíš a doporučíš správný produkt
  • Zeptáš se na další možnosti spolupráce
  • Požadujeme

  • Máš dobrý pocit, když můžeš pomoci a poradit
  • Máš zkušenosti z prodeje (výhodou)
  • Jsi komunikativní osobnost se smyslem pro pořádek
  • Si oblíbíš směnový provoz a občas i sobotu dopoledne
  • Ukážeš svůj smysl pro pořádek
  • Jsi muž nebo žena, kterého baví stavba se vším všudy
  • Máš trestní rejstřík čistý jak lilie
  • Nabízíme

  • Průměrnou mzdu od 35.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Kariéru, každý nějak začínal
  • 5 týdnů dovolené, každý musí odpočívat
  • 2 Sick days i Multisportku
  • Stravenkový paušál až 82,- Kč za každý odpracovaný den
  • Skvělá káva a čaj na pracovišti zdarma
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Firemní akce a soutěže, umíme se pochválit a pak to oslavit
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč
  • Silnou podporu firmy, rádi tě naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP
  • Cheb
  • Tak co? Chceš se stát hvězdou stavebnin DEK?

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.