OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER
AC Jobs
Brno
před 13 dny

Máte obchodní vlohy a zkušenosti, vzdělání technického směru a orientujete se v oblasti počítačových sítí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Pak neváhejte a reagujte!! Česká společnost - distributor prvků pro počítačové sítě hledá nového pracovníka na pozici : OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER - IT

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za produktové portfolio oblast sítí (konvertory, přepínače, optické transportní sítě)
  • péče o svěřené portfolio zákazníků i vyhledávání nových
  • tvorba nabídek
  • jednání se zahraničními dodavateli
  • podílení se na tvorbě strategie prodeje a podpory prodeje
  • účast na konferencích (převážně Praha)
  • cestování v rámci ČR případně SR
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ (obor IT či elektrotechnika výhodou)
  • praxi z obchodně zaměřené pozice
  • orientaci v problematice počítačových sítí
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • samostatnost, dynamičnost, výborné komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • Co nabízíme?

  • výborné finanční ohodnocení
  • mobil a služební automobil pro soukromé účely
  • stravenky (90,- Kč)
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělávání
  • přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí
  • nástup dohodou, možný ihned
  • kancelářské zázemí v Brně (služební cesty po celé ČR + SR)
  • Požádat