Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bystřice nad Pernštejnem
D.I.SEVEN, a.s.
Bystřice nad Pernštejnem, CZ
před 21 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Bystřice nad Pernštejnem, Práci budete vykonávat v objektu Rathgeber, k.s. v Bystřici nad Pernštejnem.

Náplň práceInformace o pracovním místě : pravidelný dopolední (případně odpolední) úklid prostor i zázemí(vytírání podlah, otírání prachu, vynášení odpadkových košů, úklid sociálního zařízení atd.

Požadujeme : spolehlivost,trestní bezúhonnost,pracovitostNabízíme : BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek 9.

000 Kč pro OZP, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP, Nabízímedlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjemVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost