PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ - JUNIOR
NUMERICA s.r.o.
České Budějovice
před 16 hodinami
source : Hitprace

Pracovní náplň :

 • Programování, vývoj,
 • návrhy řešení nebo částí,
 • příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů,
 • interní testování a řešení chyb z testování i provozu,Pozice je vhodná pro absolventy.Podmínkou přijetí je : o VŠ nebo SŠ vzdělání,o základní znalosti OOP,o HTML, CCS, PHP,o JavaScript,o znalosti SQL (MySQL nebo MSSQL), o časová flexibilita, odpovědnost, kreativita,o ochota učit se novým věcemOceníme znalosti : o Bootstrapo ASP.
 • NET Coreo Znalost verzovacího nástroje jake je např. GIT, CVS,o Znalost některého php frameworku (Nette, Symphony )o Znalost JQueryo XML, XSLT, UML,o Web Services, REST / SOAP.

  Nabízíme : o Zázemí stabilní české společnosti, o pěkné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace cestou odborných školení,o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií, o zajímavé zaměstnanecké benefity.

  Mzda je v rozsahu od zkušební lhůty k prokázání znalostí, roste po zapracování a s nabytou praxí.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost