PRACOVNÍK PRO VÝROBU ČAJOVÝCH BYLINNÝCH SMĚSÍ
MEDIATE s.r.o.
Libchavy, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 LibchavyNÁSTUP DLE DOHODYNÁPLŇ PRÁCE : - manuální zručnost- zdravotní stav bez alergií na prach a byliny- vyučení technického směru / příp.

potravinářského nebo praxe v technickém oboru výhodou- znalost práce na PC - uživatelská- manipulace s těžkými předměty- pracoviště je hlučné a prašné, práce fyzicky náročná - vhodná spíše pro mužePOŽADUJEME : - komunikativnost, pečlivost, spolehlivost- potravinářský průkaz výhodou- zkušenosti a průkaz VZV výhodou- základní znalost PC- řidičský průkaz sk.

B a zkušenosti s řízením 3,5t výhodouNABÍZÍME : - stabilní pracovní místo- zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti- výkonnostní odměny- možnost služebního bytu- firemní akce- možnost zvýhodněného nákupu výrobků- stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídlaKONTAKT : e-mailem zaslat životopis

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost