TRAŤOVÝ DĚLNÍK, TRAŤOVÁ DĚLNICE
Skanska a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

O jakou práci jde? Práce na stavbě; údržba a rekonstrukce železničního svršku, železničního spodku nebo tělesa městské kolejové dopravy.

Co splňuje ideální kandidát : vyučení v technické oboru výhodou; pracovitost, spolehlivost; zdravotní a odborná způsobilost.

 • Zaměstnanecké výhody : stabilní práce v mezinárodní společnosti; 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc; dle odvedeného výkonu náležitá odměna;
 • denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu; hrazené ubytování v blízkosti stavby; cestovní náhrady v případě práce mimo sídlo firmy;
 • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000 Kč; Flexi passy v hodnotě 1.500 Kč; Zaměstnanecký akciový program Seop;
 • vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance; slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350 Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.

  případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky ve všední dny od 10 : 00-12 : 00 a 13 : 00-15 : 00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost