Bezpečnostní pracovník OZP
ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.1. kontakt telefonicky v době od 8 : 00 do 15 : 30 hodin, e-mailem. Na telefonní hovor po 16.

hodině reagujeme následující den. Tel. : 731 435 435, e-mail : personalista cosas.czNáplň práce : - jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu týkající se ostrahy svěřeného objektu .

 • pokrýt všechna bezpečnostní rizika- zabránit případnému nežádoucímu vniknutí do objektu, krádeži nebo cílenému ničení majetku.
 • kontrolní činnost a dozor ve střeženém objektu - provádění jednoduchých úkonů k zajištění bezpečnosti- vedení dokumentace o ostraze, kontrolách a poskytnutých službách- jednoduchá administrativa spojená s kontrolou oprávněnosti vstupu a vjezdu vozidel Požadujeme : - dovršení minimálně 18-ti let věku- trestní bezúhonnost- jedná se o práci ve 12-ti hodinových pracovních směnách denní a noční / na pracovních směnách ve dvojicíchNabízíme : - práci na plný úvazek - jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn- možnost dlouhodobého zaměstnání- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance- pochopení a vstřícné jednání- dobrý dojezd do práce Místo výkonu práce : AWT objekt / Koksovna Jan Šverma, Ostrava Mariánské HoryNechodit na pracoviště !!! Osobní kontakt možný po předchozí tel.
 • domluvě v sídle firmy na adrese : Kolejní 1323 / 12, Moravská Ostrava

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost