Svářeč - zkušený je u nás vítaný! (A6741)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Kladno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Ahoj, svářeči,hledáte zajímavou a pestrou práci v oblasti montáže? Jste ochotni cestovat, obvykle (severní) Německo? Staňte se součástí stabilní české společnosti se sídlem ve Slaném.

Práce svářečů není prací v přiděleném boxu, pracují i ve výškách. Svařují se plechy tl.25mm a více, s předehřevemMetoda 136 se svařuje na keramickou podložkuHledáme borce, kteří umí svařovat ve všech polohách.

Svary jsou v kvalitě B, tedy bez vad (zápaly, převýšení, podkročení, póry, trhliny, kráterové staženiny jsou nepřípustné).

Svary jsou kontrolovány ultrazvukem a rentgenem.Tak co, zaujalo Vás to?Požadujeme : Praxe v oboru min. 3 roky, svářeč-předák 5 letPlatné svářečské zkoušky : pro montáže ČSN EN ISO 9606-1 135 / 136 P BW FM1 S / P t12,0 PF / PE ss nb / ml ČSN EN ISO 9606-1 135 / 136 P FW FM1 S / P t12,0 PF / PD mlZnalost a praxe ve čtení z technických výkresůZkušenosti s ultrazvukovou kontrolou svaruDrážkování uhlíkovou elektrodouPlatné jeřábnické a vazačské zkouškyZdravotní stav umožňující práci ve výškách a uzavřených prostorechVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost