ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Turnov, CZ
před 13 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Sobotecká 2078, Turnov 1 (Turnov), 51101
  • Přidáno : 8.5.2019
  • Vedoucí pracovních týmů v prodejnách :

    Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO do své prodejny v Turnově (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

    Pracovní doba : PO - PÁ, ranní směna od 6 : 00 - 13 : 00 hodin, odpolední směna od 13 : 00 - 21 : 00 hodin a 1x za 14 dní ranní / odpolední směna o víkendu.

    Náplň práce :

  • Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí / ho
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Kontrola kvality, čerstvosti zboží
  • Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
  • Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
  • Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady,
  • Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
  • Zpracování drobného vydání
  • Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
  • Požadavky na kvalifikaci :

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Loajalita
  • Zdravotní průkaz
  • Výpis z rejstříku trestů
  • NABÍZÍME :

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní výkonnostní bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Lázně
  • Zaškolení na prodejně
  • Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP.
  • kontakt : telefonicky od 8 : 00 do 18 : 00 hod.,

    e-mailem, osobně Turnov, Sobotecká 2078

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

    Hrubá mzda : 20 000 24 000 Kč / měsíc

    Step 2