Hlavní účetní
Libor Václavík
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Palackého 1114, Ostrava - PřívozKontakt e-mailem.Náplň práce : -Vedení účetnictví-Koordinace činností v rámci oddělení-Kontrolní činnost (kontrola správnosti faktur a účetních dokladů včetně navádění složitějších dokladů do IS, kontrola skladové evidence a zásob)-Vedení pokladny-Zpracování Intrastatu-Příprava daňových přiznání-Závěrkové operace, sestavování účetních výkazůPožadavky : -VŠ, příp.

SŠ vzdělání -Praxi na obdobné pozici min. 3 roky-Zkušenosti s vedením účetnictví v obchodní společnosti-Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost-Komunikační dovednosti na pokročilé úrovni-Zkušenosti s vedením týmuNabízíme : -Motivující ohodnocení-Příjemné pracovní prostředí-Firemní benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost