Mistr výroby
MANPOWER
Moravskoslezský, Krnov
před 5 dny
source : Hitprace

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá mistra výroby. Hledáme někoho, kdo je orientován na vedení lidí, má přirozenou autoritu a je připraven na zavádění změn.

POPIS POZICE :

Budete odpovědný / á za :

  • dohled a vedení zaměstnanců na směně
  • zajištění plynulého chodu zakázky výrobou
  • organizaci svěřeného výrobního úseků
  • dodržování BOZP
  • plánování docházky
  • PROFIL KANDIDÁTA :

    Co od Vás očekáváme :

  • praxe na pozici vedoucí / mistr / team leader
  • technické myšlení
  • uživatelská znalost PC, MS Excel
  • schopnost prosadit vlastní návrhy
  • znalost prostředí IS SyteLine - výhodou
  • NABÍZÍME :

    Co Vám na oplátku nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zodpovědnou a různorodou práci
  • týden dovolené navíc
  • odborné školení
  • služební telefon
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Požádat