Skladník/skladnice překladiště - Blučina u Brna
DB Schenker
Blučina, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro náš terminál v Blučině u Brna hledáme vhodné uchazeče / uchazečky na pozici skladník / skladnice překladiště.Zaměstnancům je k dispozici příspěvek na dopravu 1.

890,- (hrubého) nebo svoz vozem do Blučiny!!!### Co bude vaším úkolem?* fyzický a systémový příjem a výdej zboží* kontrola zboží* evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru* skladová manipulace s využitím moderní techniky### Co od vás očekáváme?

 • pečlivost, flexibilitu, důslednost* praxe se skladovou činností (retrak, čelní VZV) výhodou
 • platný průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou* trestní bezúhonnost* ochotu pracovat ve třísměnném provozu### Co nabízíme?
 • jistota pravidelné mzdy, vždy 10. den v měsíci* možnost příspěvku na dopravu 1 890 Kč (hrubá částka)* odměny v hodnotě 500 Kč za měsíc, vypláceny kvartálně
 • příspěvek na očistu oděvů ve výši 1050 Kč čistého do mzdy* příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den* příspěvek na dopravu do zaměstnání* týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna* příspěvek na penzijní / životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy* zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile* odměna za loajalitu v programu Cafeterie* odměna za přivedení nového zaměstnance* čisté prostředí moderního skladu* možnost získat / obnovit si průkaz VZV* Multisport karta za zvýhodněnou cenuV případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".
 • Pro statistikyAno### DivizePřepravy## Benefits- Bonusy / prémie- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Příspěvek na dopravu- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost