MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE S ELEKTROKVALIFIKACÍ
BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace

A11 z : 11 / 8 / 2021 a : 8 / 11 / 2021Do naší firmy hledáme zaměstnance na pozici Montážního dělníka / dělnice s elektrokvalifikací.

Náplň práce : - výroba, kompletace a montáž kabelových svazků, kompletaci elektrozásuvek, provádění předmontáže a montáže sedadel, apod.

Požadujeme : - min. ÚSO se zaměřením elektro - slaboproud- odborná způsobilost podle vyhlášky 6 č. 50 / 1978 Sb.Výhodou : - praxe v elektro oboru min.

1 rok - zkušenosti s měřením elektrických veličin a s diagnostikou elektronických zařízení.Nabízíme : - dlouhodobé a stabilní zaměstnání (již nyní máme zasmluvněné zakázky na min.

příští 2 roky)- 23 dní dovolené- 2 dny zdravotní volno (sick days)- dotované závodní stravování- práci v čistém prostředí, moderní zázemí nového závodu- odměnu za doporučení nového zaměstnance.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.