SVÁŘEČ CO2
AC Jobs
Olomouc
před 1 dnem

Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?

Pokud ano, neváhejte reagovat. Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici : SVÁŘEČ CO2

Pracovní náplň

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace CO2
  • skládání svařenců
  • kontrola svárů
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality
  • Co požadujeme?

  • minimálně vyučení v oboru
  • praxi jako zámečník - výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci
  • znalost technologie svařování CO2
  • Co nabízíme?

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce pořádané pro zaměstnance
  • další vzdělávání
  • místo výkonu práce : okres Olomouc
  • Požádat