Odborní sociální pracovníci pro práci s rodinami
Centrum pro rodinu Sluníčko, z.s.
Karviná, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme pracovníka na pozici odborný sociální pracovník pro práci s rodinami na naší karvinské pobočce. Náplň práce : - odborné sociální poradenství rodinám v rozvodu / rozchodu, posilování rodičovských kompetencí, zajišťování asistovaných kontaktů / předávání- zprostředkování dalších služeb, administrativaPožadujeme : - odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka, čistý trestní rejstřík- orientaci v zákoně o sociálních a službách a sociálně-právní ochraně dětí- praxi v práci s rodinami nebo v poradenské činnosti- samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost, organizační schopnosti, týmovost Nabízíme : - smysluplnou práci na 7,5hodinový úvazek s pružnou pracovní dobou- místo výkonu : Karviná- 11.

platovou třídu od 27 800 Kč (dle započitatelné praxe) + 5% osobní příplatek po zapracování- pravidelnou supervizi a vzdělávání, 25 dní dovolené, 2 dny sick days, možnost využít firemní školky Životopis spolu s motivačním dopisem pošlete do 24.

6.2022 na e-mail prace centrum-slunicko.cz. Do předmětu uveďte : "VŘ - Sociální pracovník". Zaslané životopisy budou využity pouze pro účely tohoto výběrového řízení a budou po uplynutí 3 měsíců od ukončení výběrového řízení skartovány.

Více informací o nás naleznete na stránkách poradna.centrum-slunicko.cz. Vážným zájemcům rádi zodpovíme případné dotazy na tel. čísle 730 815 314.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost