Servisní technik
Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.
Šternberk, CZ
před 5 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Nádražní č.p. 1617 / 1 Šternberk.Nástup možný ihned.Pracovní poměr na dobu neurčitou.Náplň práce : - servis vstřikovacích lisů - zodpovědnost za servis strojů- diagnostika závad a realizace opravy, vytipování ND- vedení servisní dokumentace a záznamů o údržběPožadavky : - min.

SOU, SŠ technického směru - zkušenosti z mechanickými opravami - porozumění elektrickým a hydraulických schématům - kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb. 6- technickou zdatnost - aktivní přístup k řešení úkolů - manuální zručnost, samostatnost- komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci- ŘP skupiny BZaměstnanecké výhody : - po zaškolení benefity a prémieKontakt je možný POUZE emailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost