ROZPOČTÁŘ -KA
G. M. PROJECT, s. r. o.
Opava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace
 • KO : Lhotská Olga, životopisy zasílejte na e-mail : olga.lhotska gmproject.cz.Požadujeme : - SŠ / VŠ se zaměřením na technické zařízení budov- nutná je spolehlivost, samostatnost- ŘP sk.
 • B, ochota cestovat- organizační schopnosti, flexibilita- komunikace v týmu- uživatelská znalost práce s MS OfficeHrubá měsíční mzda je pro absoloventy 25 000 - 35 000 Kč a pro uchazeče s praxí : 35 000 - 45 000 Kč.

  Náplní práce je : - spolupráce na přípravě rozpočtů investičních akcí- zpracování kalkulačních podkladů pro tvorbu cen a cenové nabídky včetně veřejných výběrových řízení- komunikace s projektovým manažerem, dodavateli, subdodavateli i zadavatelem- práce s projektovou dokumentací- kontrola výměr

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost