Koordinátor VIP sekce
Geus okna a.s.
Teplice, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Geus okna a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Jankovcova 3240, Teplice 1 (Teplice), 41501
  • Přidáno : 27.9.2018
  • Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu :

    Nástup dle dohody

    Náplň práce : koordinátor VIP zakázek vč. jejich vyhledávání, návrhu technického řešení, nasmlouvání obchodních podmínek a ceny, vyhledání a rozšíření zákazníků, jednání s investory, architekty, klienty, motivace obchodního týmu, dotahovač velkých zakázek (zasmluvňování), odpovědnost za ekonomický výsledek, koordinátor prací, tvorba a dodržování plánů, mzda závislá na ekonomickém výsledku

    Požadujeme : VŠ popř. SŠ technického směru, praxe 2 roky na obdobné pozici, právní minimum, znalost stavebního trhu, komunikativnost, asertivnita, přirozená autorita, bezúhonnost, ŘP skup.

    B, reprezentativní vystupování

    Stabilní rodinná firma, tento rok 25 let existence, zajímavé zakázky, příjemný kolektiv, firemní automobil i k soukr. užívání, mobil, notebook, podpora vašich zajímavých nápadů

    případě zájmu zaslat životopis na : kariera geusokna.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSV