RECEPČNÍ / DISPEČERKA s AJ
Stimul - personální poradenství
Praha-Řepy, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro společnost se zahraničním vlastníkem, která se pohybuje v IT službách a zaměřuje se na systémy zpracování dat, jejich bezpečnost a případnou obnovu.

Nabízíme pracovní místo ve firemní administrativě začínající šikovné kandidátce / kandidátovi, obsazujeme pozici : RECEPČNÍ / DISPEČERKA s AJ Vaším hlavním úkolem bude komunikace s mateřskou společností.

Budete propojkou mezi českou a zahraniční (německou) matkou. Dále podporou servisní činností po administrativní a organizační stránce.

Náplň bude tvořit : komunikace s matkou (většinou v písemné podobě), reporty běžná administrativa spojená s chodem firmy administrace a organizace zakázek - příjem zakázek, evidence, objednávky podpora techniků v komunikaci s klienty klientský servisPožadujeme : SŠ obchodní nebo jiná praktická schopnost v administrativě dobrá uživatelská znalost práce v MS Office znalost angličtinyNabízíme : zajímavá a různorodá práce možnost získat zkušenost a znalosti z IT prostředí zaškolení kamarádský týmVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost