Odborník na spokojenost
Frontman
Brno, CZ
před 1 hodinou
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budeš pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho vlastně hledáme? Povídáš si rád s lidmi třeba u dobré kávy?

Nebojíš se ani on-line schůzky? Tvým druhým JÁ je povaha obchodníka, která Tě žene vpřed? Baví Tě činy a ne jen řeči? Pokud Ti nejsou předchozí věty cizí a dávají Ti smysl, zbývá už jen poslat nám životopis.

My si Tě pozveme a když se shodneme, tak Tě do naší party řádi přijmeme. Podpora Tě u nás čeká veliká a že se tu plno věcí naučíš, to je věc jistá.

Co bude náplní tvojí práce? komunikovat se stávajícími klienty naší společnosti, kteří naše služby a produkty znají a využívají je,* komunikovat i s budoucími klienty, kteří naše služby a produkty sami poptávají* prostřednictvím našich formulářů,* zadávat potřebné údaje do našeho CRM systému.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost