DevOps inženýr/ka Trendová společnost
Talentica
Praha
před 2 hodinami

Jsme stabilní česká společnost se svěžím nádechem a skvělými mezilidskými vztahy. Máme rádi otevřenou komunikaci a dbáme na velkou profesionalitu.

Za naším úspěchem jsou týmovost a firemní hodnoty, které si neustále pěstujeme. Aktuálně hledáme nového člena na pozici DevOps Engineer, který / á bude hlavním kamenem nového DevOps oddělení, které přebíráme od našeho externího dodavatele.

Jdeš s námi do toho? Neboj vše potřebné know-how ti předáme.

Prošli jsme agilní transformací a toto prostředí nám plně vyhovuje. Budeš se především podílet na zajištění automatického vývojového cyklu aplikaci (build, testování, nasazování).

Na co se můžete těšit?

  • Krásné nové moderní prostředí, které ti přispěje k tomu, aby ses cítil v práci příjemně a digi lab tě podpoří v tvé profesionalitě a efektivní práci kde můžeš přijít na výjimečné nápady
  • Skvělý tým kolegů, kteří ti bude za každých okolností velkou oporou
  • Home office
  • Sick days pokud nejsi zrovna fit
  • 25 dní dovolené
  • Máme rádi i chvilku oddechu v práci, můžeš zajít do relax roomu na tereasu, nebo si jen tak dát pauzu máme celé patro věnované relaxu
  • Z Cafeterie si můžeš vybrat rozmanité benefity, které ti nejvíce vyhovují (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity)
  • Jsme trendy společnost kde můžeš růst, učit se, vzdělávat se a budovat velké věci
  • Co Vás čeká?

  • Řídit a optimalizovat vývojový cyklus od buildu přes testování po nasazování
  • Tvorba CI / CD metodik a procesů, následný mentoring týmů při jejich aplikaci
  • Tvorba komunikační platformy mezi nástroji CI / CD
  • Zajišťování provozu stanoveného portfolia aplikaci a nástrojů
  • Co byste měl / a splňovat?

  • Mít minimálně středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenost s vývojem aplikaci či systémovou integrací, zkušenost s CI / CD
  • Znalost jakéhokoliv OOP (my fungujeme v Javě)
  • Znalost GIT
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace (občas ji i hovorově použiješ)
  • Pokud budeš mít znalosti s nástrojem Junit, budeš mít obrovské +
  • Požádat