Práce v čistém prostředí, Frenštát p. Radhoštěm, až 26 000,-
Randstad s.r.o.
Frenštát pod Radhoštěm
před 6 dny
source : Hitprace

Nabídka :

Požadavky : Stabilní práce v mezinárodní společnosti. Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty do aut, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze.

Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu i práce v týmech. Mzda je až 26 000 Kč, stravenky v hodnotě 80 Kč za odpracovaný den, příspěvek na dopravu a další.

Co vás čeká

  • Práce v čistém prostředí
  • Manipulace s komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací
  • pohony

  • Osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektro
  • mechanických součástek do aut

  • Zaměstnání s dlouhodobou perspektivou s možností přechodu pod
  • kmen společnosti

  • Kvalitní zaučení a pomoc při zapracování
  • Co vám nabídneme

  • Mzda až 26 000 Kč
  • Mzda se skládá : základní mzda 18100 Kč, motivační příplatek za
  • výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost,

    nepřetržitý provoz apod.)

  • Náborový příspěvek 15 000,- Kč pro prvních 50 nových operátorů,
  • pak pro ostatní 10 000,- Kč pro nástupy do 15.10.2020

  • Stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 80 Kč (z toho 66 Kč
  • hradíme my)

  • Příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
  • Dovolená 25 dní
  • Možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům.
  • výdělku, svátek 100 %

    Co od vás očekáváme

  • Šikovnost a manuální zručnost, možnost práce i pro absolventy
  • Chuť pracovat, zodpovědnost
  • Ochotou práce na směny
  • Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

    Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

    Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

    Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.