ASP.NET/C# Junior Web/Software Developer
Salmon Software International s.r.o.
Olomouc
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Spojenců č.p. 705 / 4, Olomouc. Nástup možný ihned.Primární náplň práce uchazeče bude portování jednoho z našich produktů do ASP.

NET(C#).Později se očekává, že bude časem zapojen i do vývoje hlavního produktu.Kandidát bude pracovat v inovativním týmu v Olomouci.

Hledáme kandidáty, kteří mají dobré komunikační schopnosti v Anglickém jazyce a jsou flexibilní ve studiu nových dovedností.

Kandidát musí s HTML5, CSS3 (+ Sass nebo Less výhodou), JavaScript a jQuery. Kandidát take musí mít pokročílé (2 a více let) zkušenosti s vývojem v Microsoft Visual C++.

Kandidát musí být schopen samostatné práce, vytvářet si vlastní práci a jako člen týmu asistovat s vývojem týmu.Náplň práce : -

Portování aplikace do ASP.NET, vývoj a implementace nových funkcí, implementace nových testů- Vývoj modulů a knihoven- Tvorba dokumentacePracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.Hrubá mzda : 25.000 - 35.000 Kč dle zkušeností. Zaměstnanecké výhody : stravenky.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost