Technical Project Manager
Siemens
Letohrad, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens.

Na pozici Technical Project Managera hledáme ve Letohradě nového kolegu / kolegyni. Náplň práce : - příprava, vedení a kontrola stavebních projektů ve všech jeho fází (přípravná fáze, projekční fáze, výběr zhotovitele, realizační fáze) - stanovení finančního a časového plánu projektu - kontrola vedení projektu v souladu s legislativou BOZP a PO - spolupráce na výběrovém řízení - řízení finančních zdrojů, nákladů projektu, cash-flow projektu apod.

 • koordinace jednotlivých postupů v projekční a realizační fázi - reporting ve všech fází projektu - v případě potřeby zajištění podkladů a jednání se státní správou (SÚ, KHS, HZS, popř.
 • DOSS) - příprava objednávek, schvalovací procesy, aktivace projektů, apod. - základní orientace ve stavebním zákoně Očekáváme : - VŠ / SŠ vzdělání technického zaměření - Zkušenosti s projektovým managementem min.

  3 roky - Znalosti v MS Office, ACAD, apod. - Znalost AJ na úrovni min. B1 - Řidičské oprávnění skup. B - Výhodou je vyhl.

  50, 4 a výše, OZO, znalost problematiky FM Nabízíme :

 • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
 • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění
 • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
 • Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
 • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization : Siemens Real Estate Company : Siemens, s.r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost