Obráběč kovů/CNC soustružník (m/ž)
Plastic Parts & Technology s.r.o.
Linhartice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost Plastic Parts & Technology s.r.o. je předním výrobcem vstřikovacích forem. Do svého týmu hledáme CNC soustružníka.

NÁPLŇ PRÁCE : práce v kusové výrobě, čtení za použití techn. podkladů, seřízení funkce stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů, odzkoušení a kontrola funkce vyrobených předmětů za pomoci měř.

a zkuš. přístrojůPOŽADAVKY : znalost čtení výrobní dokumentace a ochota učit se novým věcem, vyučení v oboru nebo zkušenosti na dané pozici výhodou, nedostatky doškolímeNABÍZÍME : moderní pracovní prostředí, osobní přístup, adekvátní finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 13.

mzdu dle hosp. výsledků, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, firemní akceKONTAKT : telefonicky, e-mailem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost